Logo

Jak malować kosmicznego droida


I tutaj wróciliśmy do klimatów starwarsowych. W tym poradniku poakrzę techniki malowania droidów. 

Malujemy krasnoludzkiego lorda od Scibora


Ścior to polski producent figurek z mazur. Jego figurki są w nieco większej skali niż figurki większości systemów bitewnych ale różnica jest znikoma więc doskonale pasują do niejednej witrynki stojąc na ich tle. W tym filmie zobaczycie jak malowałem jedną z nich

Malujemy figurki z Warcry.


Tak przyszedł czas i na te figurki. Systemy skirmishowe coraz częściej pojawiają się na rynku. Splintered fang okazały się niezwykle przyjemne do malowania i skeljenia. 

Jak Malować Chaos Space Marines z Warhammera 40k


Przyszedł czas na pomalowanie figurek Havoc 'ów z warhammera 40k. W kolorach slanesha co oznacza odwieczny bój różu z fioletem na zbrojach. Miłego oglądania

Jak malować figurki ze star wars legion.


To nic trudnego. Do malowania tych figurek wykorzystamy takie same techniki malowania miniatur jak w porzednich filmach. Zapraszam do oglądania.

Wood Elf Wardancer Jak malować


To już 6 film pokazujący jak maluje figurki. Tym razem na biurku wylądował leśny elf z klasycznego Warhammera - wardencer. Filmik pokazuje jak wyglądał cały proces malowania figurki.

Medical Droid 


Jeżeli lubicie klimat gwiezdnych wojen to ten tutorial jest dla was. Maluje na nim w prosty sposób droida z Gwiezdnych Wojen. Powodzenia przy malowaniu. 

Deathshroud Bodyguard Warhammer 40k Death Guard


W tym filmie pokazałem proces malowania sług nurgla. Super figurki do rozwijania waszych umiejętności malarskich.

Dwarf Miner


W tym filmiku pokazałem jak można pomalować klasycznego krasnoluda z Warhammera. Gorąco polecam dla tych z was którzy chcieli by poznać tajniki malowania figurek.

Han Solo


W tym poradniku możecie zobaczyć jak malowałem figurkę Hana Solo.

W tym poradniku możecie zobaczyć jak malowałem PainBoy orka z Warhammer 40 000. Pokazałem w nim jak można pomalować zieloną skórę, krwawe bandaże postarzony metal itd. 

Jak malować orki Warhammer 40 000

W tej zakładce możecie znaleźć nasze porady jak malować figurki do gier bitewnych czy planszowych. Pordanik w postaci filmików bedzie pojawiał się na naszym kanale Youtube w każdy piątek o 18:00 tak że zapraszam do śledzenia kanału

Jak malować figurki

3d@proto3d.com.pl

733 303 454

 

Jeżeli jesteś zainteresowany usługami projektowania i druku 3D koniecznie odwiedź www.proto3d.com.pl

Proto Painting jest marką i własnością Proto3D. Wystawiamy faktury VAT. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.

 

Proto3D Jakub Piekacz

Rostworowskiego 16A/a

01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49