Wróć

Wróć

Logo
07 sierpnia 2018
Brelok Pacyfka

W zeszłym miesiącu miałem przyjemność po raz kolejny pomalować figurki do podstawowej wersji gry Magia i Miecz Talizman.

 

Figurek było 18, w tym 4 takie same ropuchy, różniące się jedynie kształtem podstawek. Malowanie tych figurek jest mało skomplikowane i idzie dość sprawnie. Większość figurek do tej gry jest wykonana prawidłowo pod względem jakości, jak na figurkę z planszówki. Oczywiście niektóre elementy są nieco toporne, ale w planszówkach wytrzymałość figurki jest dużo istotniejsza niż w przypadku gier bitewnych.

 

Do malowania wykorzystałam farby Vallejo z niewielkim udziałem kolorów od Citadel. Na życzenie Klienta figurki po malowaniu zostały zabezpieczone lakierem bezbarwnym celem przedłużenia życia farby.

 

Malowanie Basic, które tu zastosowałem, jest najtańszą opcją i jest odpowiednikiem niskiego table top z gier bitewnych. Figurki malowane są schludnie, na podstawowe kolory, w tym wypadku każda zgodnie z kartą postaci do gry.

 

Klient po odebraniu firek do podstawki z gry od razu dostarczył mi figurki z dodatku więc zakładam, że malowanie się podobało.

 

 

 

Magia i Miecz Podstawa

3d@proto3d.com.pl

733 303 454

 

Jeżeli jesteś zainteresowany usługami projektowania i druku 3D koniecznie odwiedź www.proto3d.com.pl

Proto Painting jest marką i własnością Proto3D. Wystawiamy faktury VAT. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.

 

Proto3D Jakub Piekacz

Rostworowskiego 16A/a

01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49