Wróć

Wróć

Logo
11 grudnia 2017
Pegazy - Bretonnia

Regiment pałacowej straży elfów to część sporej kolekcji Pana Marcina, którą się obecnie zajmuję. Oddział ten pojawił się w pierwszej części filmu Hobbit. Monotonia żółtych odcieni, łamana miejscami brązem, na początku nieco mnie przeraziła. Figurki spędziły początkowo kilka dni w pudełku, podczas których ja zajmowałem się krasnoludami z tej samej serii i szukałem sposobu na ciekawe pomalowanie tak monotonnego oddziału.

 

 

Malowanie tego regimentu z gry Lord of the Rings rozpocząłem od zabawy aerografem. Płynne połączenie z sobą odcieni kolorów żółtych z jasnym brązem nadaje niezwykły wygląd płaszczom oraz maskom pałacowej straży. Sporo czasu spędzonych ze złotym aerografem w ręku spłaciło się w genialnym wyglądzie płaszy, które po tym zabiegu wymagały bardzo delikatnej ingerencji pędzlem, jedynie na ostrych brzegach tkaniny.

 

Reszta elementów zbroi to połączenie jasnego brązu ze złotym kolorem. Całość figurek na żywo prezentuje się znacznie lepiej niż na zdjęciach, a ich namiastkę możecie zobaczyć tutaj, oraz w galerii:

 

Na życzenie Klienta podstawki nie zostały pomalowane.

 

 

LOTR pałacowa straż elfów

3d@proto3d.com.pl

733 303 454

 

Jeżeli jesteś zainteresowany usługami projektowania i druku 3D koniecznie odwiedź www.proto3d.com.pl

Proto Painting jest marką i własnością Proto3D. Wystawiamy faktury VAT. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.

 

Proto3D Jakub Piekacz

Rostworowskiego 16A/a

01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49