Wróć

Wróć

Logo
12 grudnia 2016
Brelok Pacyfka

Malowanie figurek, modeli oraz wydruków 3d to moja pasja. Towarzyszy mi ona od wczesnej młodości, kiedy to sklejanie i malowanie modeli wypełniało mi czas wieczorami. Wówczas skupiony byłem głównie na modelach militarnych w skali 1:35, która wymagała dopracowania nawet najmniejszych detali.

 

Z czasem moja pasja ewoluowała i wraz z zakupem pierwszego aerografu zacząłem malować  figurki do gier bitewnych (komercyjnie), a później również  obudowy PC, kaski motocyklowe i inne elementy życia codziennego.

 

Odkąd otworzyłem drukarnię 3d pasja z młodości znowu zagościła w moim życiu. Malowane różnymi technikami plastycznymi wydruki 3D pozwalają odróżnić Proto3D od konkurencji na rynku drukowania 3d w Warszawie i nie tylko. Oprócz wydruków przestrzennych maluję głównie figurki do gier bitewnych takich jak LOTR, Warhammer WFB czy WB 40k, co oprócz charakteru zarobkowego sprawia mi niesamowitą przyjemność. Oczywiście nie zapominam o malowaniu figurek do gier planszowych (już niedługo pojawią się zdjęcia figurek do gry Talizman - Magia i Miecz).


Zamawiając u mnie malowanie pozwalacie mi rozwijać moją prawdziwą pasję, za co chętnie odwdzięczę się staranną pracą.

 

Malowanie Figurek

3d@proto3d.com.pl

733 303 454

 

Jeżeli jesteś zainteresowany usługami projektowania i druku 3D koniecznie odwiedź www.proto3d.com.pl

Proto Painting jest marką i własnością Proto3D. Wystawiamy faktury VAT. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.

 

Proto3D Jakub Piekacz

Rostworowskiego 16A/a

01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49