Wróć

Wróć

Logo
02 stycznia 2017
Brelok Pacyfka

Wilkołak jest postacią z dodatku do gry Magia i Miecz Talizman - Wilkołak. Nie można nim bezpośrednio grać, za to jest NPC’em, który potrafi utrudnić lub ułatwić życie graczy na planszy.

 

Figurka jest na tyle duża i wysunięta do przodu, że podczas gry ma tendencję do przewracania się do przodu, więc zanim zabrałem się za malowanie wydrukowałem większą podstawkę, która rozwiązała problem stabilności figurki na planszy.

 

Sierść postanowiłem pomalować na szaro. Po pomalowaniu całości aerografem zwashowałem intensywnie całość, aby sierść się zróżnicowała, a cała figurka nabrała mroczniejszego charakteru. Podobnie jak krasnoludzkie brody po tym jak wash dobrze wysechł najbardziej wystające kosmyki sierści rozjaśniłem gradientem od ciemnego po bardzo jasny odcień szarości. W miarę rozjaśniania koloru efekt malowania stawał się coraz mniej intensywny, co pozwoliło na fajne wyciągnięcie sierści wilkołaka.

 

Oczy oraz język pomalowałem na czerwono, sugerując się kartą postaci. Pazury są białe, a sierść delikatnie zwashowana brązową farbą, aby nadać jej bardziej naturalny wygląd.


Na powiększonej podstawce znalazło się miejsce na trawę elektrostatyczną i efekt popękanej ziemi. Dodatkowym smaczkiem jest niewielki pieniek obok nogi bohatera tego wpisu.

 

Magia i miecz Talizman - Wilkołak

3d@proto3d.com.pl

733 303 454

 

Jeżeli jesteś zainteresowany usługami projektowania i druku 3D koniecznie odwiedź www.proto3d.com.pl

Proto Painting jest marką i własnością Proto3D. Wystawiamy faktury VAT. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.

 

Proto3D Jakub Piekacz

Rostworowskiego 16A/a

01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49