Wróć

Wróć

Logo
14 stycznia 2017
Aerograf

Czarodziej to postać z podstawy gry Magia i Miecz Talizman. Pochodzi z najnowszej edycji gry gdzie, ku mojej wielkiej radości, zamiast kartoników z rysunkami postaci pojawiły się figurki. Figurki są przeciętnej jakości, ale da się je przygotować do malowania.

 

Aby malowana figurka Czarodzieja mogła wyglądać tak jak na zdjęciu, wymagał on kilku warstw szpachlówki i modelowania broni. Kij który trzymał w dłoniach był strasznie wygięty, więc modelowałem go na ciepło tak, aby przypominał kij czarodzieja, a nie banana z kryształem na końcu :)

 

Czarodziej został pomalowany zgodnie z koncepcją twórców gry. Aż mnie korciło aby dodać do tej postaci trochę dodatkowych kolorów czy zdobień, ale postanowiłem trzymać się oryginału. Figurka, po wspomnianych poprawkach plastycznych, została pokryta farbą podkładową, a następnie wszystkie kolory nakładałem pędzlem. Na ubraniach króluje odcień z firmy Citadel (mephisto red) zwashowany oraz rozjaśniany tą samą farbą z dodatkiem żółtego koloru. Srebrne zdobienia to metalizer z firmy Model master. Ciekawy efekt na kryształkach powstał za pomocą technicznych farb od Citadel.


Podstawka została udekorowana farbą techniczną Agrellan Earth i kępkami trawy własnej produkcji. Całość prezentuje się wyśmienicie, co możecie zobaczyć na zdjęciach.

 

Magia i miecz - Czarodziej

3d@proto3d.com.pl

733 303 454

 

Jeżeli jesteś zainteresowany usługami projektowania i druku 3D koniecznie odwiedź www.proto3d.com.pl

Proto Painting jest marką i własnością Proto3D. Wystawiamy faktury VAT. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.

 

Proto3D Jakub Piekacz

Rostworowskiego 16A/a

01-496 Warszawa

NIP: 888 298 43 49